Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

Akıllı cam filmi üretimi ve satışı: Gelişkin altyapılarımızla ürettiğimiz yüksek performanslı PDLC film ailesini TETA Akıllı Cam® müseccel markası altında kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Kendinden yapışkanlı veya cam laminasyonuna hazır yapışkansız PDLC filmlerimizin rulo halinde veya kullanıcıların cam ölçülerinde hazırlanarak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Lamine akıllı cam satışı: Yüksek performanslı TETA PDLC filmlerimizi iki cam arasında lamine ederek te kullanıcılarımız sunabilmekteyiz. Temperli veya tempersiz, şeffaf veya renkli camlar ile lamine edilmiş PDLC çözümlerimiz kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir.

Projelendirme ve kurulum: Profesyonel ekibimiz akıllı cam projelerinizi inceleyerek ölçülerin belirlenmesinden akıllı cam sisteminin tam fonksiyonlarıyla çalışır halde teslim edilmesine kadar tüm süreçlerde tam destek sağlamaktayız. İhtiyaçlarınız yüksek doğrulukla belirlenmekte, talep edilmesi durumunda akıllı cam sisteminizin kurulacağı profillerden otomasyona kadar projenizde yer alan tüm alt ürünlerin temini ve kurulumu sağlanmaktadır.

Teknik destek: Akıllı cam sisteminizin kurulum sonrası ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik hizmetler profesyonel ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Akıllı cam sisteminiz konusunda teknik servis ve keşif taleplerinize üç gün içerisinde yanıt verilmekteyiz.

Ürün geliştirme: Projenize ait özel ihtiyaçlarınız belirlenerek mekanik ve elektronik tasarım, hassas parça imalatı içeren teknik çözümler oluşturulmaktayız.

Eğitim ve sertifikalandırma: Akıllı cam uygulamacısı çalıma ortaklarımızın ekiplerini akıllı filmlerin hazırlanması ve uygulanması alanında teorik ve uygulamalı eğitimleri sağlıyor ve sertifikalandırıyoruz.

Ar-Ge ve teknik danışmanlık: Akıllı cam sistemleri, dış cephe cam sistemleri ve malzeme bilimleri alanlarında uzman Ar-Ge kadromuz ilgili projelerde Ar-Ge ve danışmanlık desteği sağlamaktayız.

Otomotiv, inşaat, savunma sanayi ve havacılık sektörleri için ürün geliştirme, Ar-Ge projesi hazırlama,  bir ürün veya teknoloji ile ilgili sektör analizi, proje yönetme, prototip geliştirme, kalite sistemi kurma ve yönetme, ürün devreye alma teknik hizmetlerimiz arasındadır.