PDLC film üretim altyapımız

PDLC film üretim altyapımız

Sıvı kristal tabanlı akıllı filmler tozsuz ortamlarda, rulodan ruloya prosesler kullanılarak yüksek hassasiyetle üretilmektedir. PDLC filmlerin yapısında kullanılan sıvı kristal, ITO-PET, optik polimerler veya diğer organiklerin saflığı ve üretim teknolojisi PDLC filmlerin kalitesi ve performansını belirleyen etmenlerdir.

TETA Cam Teknolojileri, İDOSB’da kurulu pozitif basınçlı, 100K ve 10K sınıfı kademeli temiz odalarında PDLC akıllı filmlerin üretimini gerçekleştirmektedir. PDLC film üretiminde TETA, kendi geliştirdiği rulodan ruloya prosesler, üretim cihazı ve kendi malzeme formüllerini kullanmaktadır. Gelişmiş altyapısı ve yüksek kaliteli hammaddelerin kullanımı TETA akıllı filmlerin üstün homojen yapısı ve yüksek performansının anahtar unsurlarıdır. Yeni nesil TETA PDLC filmler, UV kürleme ve laminasyon teknikleri kullanılarak üretilerek yüksek nem direnci kazanmaktadır.

Rulo halinde PDLC film üretiminde yıllık 45000 m2 kapasiteye ulaşan TETA Cam Teknolojilerinin malzeme bilimleri alanında uzman araştırmacıları, ürünlerimizin performanslarını dünya genelindeki rakiplerinin üzerine taşımak amacıyla Ar-Ge çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.