Nasıl Uygulanır?

 

TETA Akıllı Cam Filmleri, iki farklı tipte üretilmektedir. Bunlar kendinden yapışkanlı olan akıllı cam filmimiz ve yapışkan uygulanmamış olan düz cam filmidir. Akıllı cam filmlerimiz, türüne göre 2 farklı yöntem ile uygulanmaktadır. 

 

Kendinden yapışkanlı olarak üretilen cam filmlerimiz, cam yüzeylerin temizlenmesinin ardından direkt olarak yüzeye yapıştırılarak uygulanmaktadır. Filmler uygulanacak yüzeyin boyutlarına göre kesilerek tekrar boyutlandırılır ve kendinden yapışkanlı özelliği ile yüzeye uygulanır. Müşterilerimiz kendileri uygulama yapabileceği gibi yetkili satış temsilciliklerimiz tarafından profesyonel destek alarak uygulama yaptırabilirler. Bu uygulama yönteminde, mevcut cam yüzeylerin değiştirilmesine gerek yoktur. Cam, pleksi, v.b. transparan tüm malzemelere uygulanabilmektedir. 

Bir diğer uygulama yöntemi ise cam arasına laminasyon tekniğidir.

Yapışkansız olarak üretilen cam filmlerimiz, iki cam arasına lamine edilerek kullanılabilmektedir. Bu yöntem ile filmler daha korunaklı bir hale getirilebilir, fakat bu teknik ile uygulama esnasında daha önce ortamda bulunan camlar kullanılamaz. Mevcut camların değiştirilmesi gerekmektedir. Yeniden tasarlanan veya inşa edilen alanlar için daha uygun bir uygulama tekniğidir. 

Hakkımızda

%100 Yerli Üretim

Türkiye’de ilk defa ticari PDLC (Polimer Disperse Sıvı Kristal) esaslı akıllı cam filmlerinin üretimini yapmaktayız. Kendi geliştirdiğimiz patentli üretim süreçleri ve malzeme formülleri ile, yüksek kalitede ürün üretmenin yanında, düşük maliyet avantajı ile ürün sunabilmekteyiz. 

Güncel Haberler

The Big 5 - Dubai

21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre, Dubai - BAE'de düzenlenecek olan The Big 5 International Building & Construction Show Fuarı'ndayız. Siz değerli konuklarımızın ziyaretini bekleriz. 

Duyurular

Genel Distribütörümüz

Türkiye genelinde dağıtım işlemlerimiz yetkili distribütör firmamız, ALDİS Cam Reklamcılık Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır

Bayilikler Veriyoruz.

Kısa bir süre için ve sınırlı sayıda Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir. Yetkili bayilik sayısı sınırlı olacaktır. Bayimiz olarak avantajlı ürün fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.