Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı cam filmlerinin menşei neresidir?

Akıllı cam filmlerimiz, patentli üretim tekniğimiz ile tamamen yerli üretim olarak Türkiye'de yerleşik İstanbul, Tuzla'da bulunan kendi tesisimizde üretilmektedir.

 

İthal ürünlere göre, kendi ürününüzü kıyaslar mısınız?

Akıllı cam filmlerimiz bir çok muadiline göre daha yüksek ışık geçirgenliği ve daha şeffaf bir görüntü sağlamaktadır. Doktor ve yüksek mühendislerden oluşan Ar-Ge personelimizin gerçekleştirdiği çalışmalar ile kendi geliştirdiğimiz PDLC sistem sayesinde yüksek kalitede ürün üretebilmekteyiz.

 

Yerli üretim akıllı cam filmlerinin avantajı nedir?

Akıllı cam filmlerimizin yerli üretim olmasının en büyük avantajı, muadillerine göre oldukça düşük fiyat sunabilmemizdir. Filmler ve kullanılan hammadeler kendi tesislerimiz de üretildiği için üretim maliyetlerimiz de düşmekte ve akıllı cam filmlerini müşterilerimize ekonomik olarak sunabilmekteyiz.

 

Akıllı cam filmlerini nasıl sipariş edebilirim?

Akıllı cam film siparişi için öncelikli olarak internet sayfamızda bulunan sipariş formunu doldurmanızı öneririz. Bu form sayesinde bize uygulama yapılmasını istediğiniz alan ile iligli ön bilgi sunmuş olursunuz. Sipariş formunuz değerlendirildikten sonra satış temsilcilerimiz sizle iletişime geçecektir. Bu aşamada talep etmeniz durumunda, uygulama yapılacak alanda inceleme yapmak ve ölçüm yapmak amacıyla keşif ekimiz sizi ziyaret etmektedir. Elde edilen keşif tutanağı doğrultusunda en uygun fiyat teklifimizi size sunmaktayız.

 

Fiyat teklifi onaylandıktan sonra ne kadar sürede teslimat gerçekleşmekte?

Size sunulan fiyat teklifinin yazılı olarak onaylanmasının ardından akıllı cam filmi üretimine başlamaktayız. Sipariş miktarına ve üretim hattımızın yoğunluğuna göre üretim programına alınan siparişiniz hazırlanmaktedır. Filmler istenen boyutlarda kesildikten sonra elektrik bağlantıları ekibimiz tarafından hazırlanır. Bu aşamanın ardından uygulamaya hazır hale getirilen ürünler size ulaştırılmaktadır. Uygulama ekibimiz, akıllı cam filmlerinin kurulumunu yerinde gerçekleştirdikten sonra, gerekli testleri yaparak sorunsuz bir şekilde çalıştığındna emin olmaktadır. Ekibimiz tarafından onaylanan siparişiniz, ürün teslim tutanağının onaylanması ile siparişinizi teslim etmiş olmaktadır. Bu süreç 1 hafta ile 5 hafta arasında sürebilmektedir. Müşterilerimiz, üretim süresi konusunda sipariş onay aşamasında bilgilendirilmektedir.

 

Akıllı cam filmleri her yüzeye uygulanabilir mi?

Evet. Akıllı cam filmleri her yüzeye uygulanabilmektedir. Düz yüzeylerin yanı sıra, eğimli yüzeylere de uygulanabilmektedir. Cam, plastik, v.b. farklı yüzeylere kullanılabilmektedir.

 

Cam filmlerinin uygulanması için gerekli bir boyut var mı?

Akıllı cam filmlerimiz istenilen boyutta kesilebildiği için, kullanılacak yüzeyin spesifik bir boyuta sahip olmasına gerek yoktur.

 

Akıllı cam filmlerini pencere ve kapılarda kullanabilir miyim?

Evet, akıllı cam filmlerimizi pencere ve kapılarda kullanabilirsiniz. Pencere ve kapılarınızın çerçeveli ya da çerçevesiz olmasına göre, uygun teknikler ile hazırlanmakta ve uygulama sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Akıllı cam filmi için nasıl bir elektrik hattım olmalı?

Cam filmlerimiz standart 220 Volt ile çalışmaktadır. Bu sebeple uygulama yapılacak alana yakın bir priz olması, akıllı camların kullanılabilmesi için yeterlidir. Ekstra olarak herhangi bir regülatör yada jeneratöre ihtiyacınız yoktur.

 

Akıllı camlar çok elektrik harcar mı?

Akıllı camlar sadece açık konumdayken elektrik harcamaktadır. Camlar metrekarede yaklaşık 5 Watt elektrik harcamaktadır. Bu evinizde kullandığınız birçok tasarruflu ampülden daha düşük bir elektrik tüketimi demektir.

 

Satın aldığımız akıllı camlar nasıl bir kontrol ekipmanı ile gelmektedir?

Akıllı cam filmlerimizin kontrolü için farklı ürünler sunmaktayız. Tek tuş ile açılıp kapatılabileceği gibi dimmer ile de kullanılabilmektedir. Buna ek olarak radyo frekans uzaktan kumanda opsiyonel olarak sunulmaktadır. Kısa bir süre içerisinde de cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarda kullanım amacıyla android/ipad/PC uygulamalarımız ile kablosuz kontrol opsiyonunu da müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Hakkımızda

%100 Yerli Üretim

Türkiye’de ilk defa ticari PDLC (Polimer Disperse Sıvı Kristal) esaslı akıllı cam filmlerinin üretimini yapmaktayız. Kendi geliştirdiğimiz patentli üretim süreçleri ve malzeme formülleri ile, yüksek kalitede ürün üretmenin yanında, düşük maliyet avantajı ile ürün sunabilmekteyiz. 

Güncel Haberler

The Big 5 - Dubai

21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre, Dubai - BAE'de düzenlenecek olan The Big 5 International Building & Construction Show Fuarı'ndayız. Siz değerli konuklarımızın ziyaretini bekleriz. 

Duyurular

Genel Distribütörümüz

Türkiye genelinde dağıtım işlemlerimiz yetkili distribütör firmamız, ALDİS Cam Reklamcılık Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır

Bayilikler Veriyoruz.

Kısa bir süre için ve sınırlı sayıda Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir. Yetkili bayilik sayısı sınırlı olacaktır. Bayimiz olarak avantajlı ürün fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.