Üretim Teknolojimiz

TETA Cam Teknolojileri PDLC esaslı akıllı filmlerin üretimini, yurt içinde kendi geliştirdiği patentli üretim tekniği ve yine kendi Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yüksek kaliteli formülasyonlar ile gerçekleştirmektedir. 

 

Geliştirdiğimiz patentli proses ile Türkiye'de ilk defa yerli olarak, parlak beyaz (paper white) akıllı cam filmlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Aylık 5000 m2'ye kadar üretim kapasitesine sahip durumdayız. Müşterilerin talebine göre kendinden yapışkanlı veya cam arasına lamine edilmeye hazır yapışkansız filmlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

 

Ürettiğimiz akıllı cam filmleri, istenildiğinde rulo şeklinde istenildiği durumda kendi profesyonel kesim ekipmanlarımız ile talep edilen boyutlarda kesilerek müşterilerimize sunulmaktadır.

Hakkımızda

%100 Yerli Üretim

Türkiye’de ilk defa ticari PDLC (Polimer Disperse Sıvı Kristal) esaslı akıllı cam filmlerinin üretimini yapmaktayız. Kendi geliştirdiğimiz patentli üretim süreçleri ve malzeme formülleri ile, yüksek kalitede ürün üretmenin yanında, düşük maliyet avantajı ile ürün sunabilmekteyiz. 

Güncel Haberler

The Big 5 - Dubai

21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre, Dubai - BAE'de düzenlenecek olan The Big 5 International Building & Construction Show Fuarı'ndayız. Siz değerli konuklarımızın ziyaretini bekleriz. 

Duyurular

Genel Distribütörümüz

Türkiye genelinde dağıtım işlemlerimiz yetkili distribütör firmamız, ALDİS Cam Reklamcılık Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır

Bayilikler Veriyoruz.

Kısa bir süre için ve sınırlı sayıda Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir. Yetkili bayilik sayısı sınırlı olacaktır. Bayimiz olarak avantajlı ürün fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.