Hakkımızda

TETA Cam Teknolojileri, Türkiye’nin tamamı yerli ilk ticari “akıllı cam filmi” üreticisidir. Yıllık 60.000 m2’lik üretim kapasitesiyle çalışan firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanının yoğun çalışmaları sonucu kendi üretim teknolojileri ve malzeme formülasyonunu geliştirilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge odaklı çalışmaları ve geliştirdiği teknolojileri, global rakipleriyle yarışan kalitesi ve fiyat avantajıyla öne çıkan ürünlerimizi siz müşterilerimize tescilli markalarımızla sunmaktayız. Geliştirdiğimiz ürünler akredite laboratuvarlarda test edilmektedir. Firmamızın kalite anlayışı ISO sertifikasyonuyla uluslararası otoriteler tarafından onaylanmıştır. Ar-Ge çalışmalarımız, Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

 

Vizyon

Alanında uzman araştırmacılarının ve uyguladığı işbirliği programlarının sayısını artırarak önümüzdeki 10 yıllık kısa-orta vadeli dönem içerisinde cam ve saydam kristalleri temel alan optik malzemeler ve cihazlar alanında ülkemizin önde gelen teknoloji firmalarından biri haline gelmek ve yurtdışı pazarında pay sahibi olmak… 

Misyon

Geliştirdiğimiz teknolojik ürünlerle ülkemizdeki geniş düz cam endüstrisinin ürünlerinin katma değerini artırmak, savunma sanayi, telekomünikasyon ve medikal gibi öncelikli endüstriyel alanlardaki teknolojik eksikliklerin giderilmesine katkıda bulunmak, bu endüstrilerin ürettikleri ürün ve sistemlerde kullanılabilecek teknolojik alt sistemlerin yurtiçinden karşılanmasına destek olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, yetişmiş araştırmacı ve personelin istihdamını sağlamak.32

Yol Planı

Firmanın hedeflerine ulaşmasını sağlamak üzere geliştirilmiş master plan, kısa vadede PDLC tabanlı mikro cihazların geliştirmek, orta uzun vadede ise polimerik ve inorganik optik filmlerin üretimine dair altyapıları sağlamak, cam altlıklar üzerinde elektro-optik mikro cihazların geliştirilmesine yönelik Ar-Ge çalışmalarının yürütmek gibi adımlardan oluşmaktadır.

 

Hakkımızda

%100 Yerli Üretim

Türkiye’de ilk defa ticari PDLC (Polimer Disperse Sıvı Kristal) esaslı akıllı cam filmlerinin üretimini yapmaktayız. Kendi geliştirdiğimiz patentli üretim süreçleri ve malzeme formülleri ile, yüksek kalitede ürün üretmenin yanında, düşük maliyet avantajı ile ürün sunabilmekteyiz. 

Güncel Haberler

The Big 5 - Dubai

21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre, Dubai - BAE'de düzenlenecek olan The Big 5 International Building & Construction Show Fuarı'ndayız. Siz değerli konuklarımızın ziyaretini bekleriz. 

Duyurular

Genel Distribütörümüz

Türkiye genelinde dağıtım işlemlerimiz yetkili distribütör firmamız, ALDİS Cam Reklamcılık Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır

Bayilikler Veriyoruz.

Kısa bir süre için ve sınırlı sayıda Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir. Yetkili bayilik sayısı sınırlı olacaktır. Bayimiz olarak avantajlı ürün fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.