Neden TETA Akıllı Cam?

TETA Akıllı Cam® ürünleri yerli üretimdir.

TETA Akıllı Cam Filmi yurtiçinde firmamızın kendi tesisinde üretilmektedir. TETA Cam Teknolojileri yurt dışında, farklı firmalara fason üretim yaptırmaz. Firmamız Akıllı Cam ürününü tescilli markası altında müşterilerine sunmaktadır.

 

Tamamen Türkiye'de geliştirilmiştir.

Tüm Ar-Ge çalışmaları yurt içinde yapılmıştır ve özgün bir üründür. Yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmaları Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenmiş ve başarısı onaylanmıştır.

 

Üretimimiz patent koruması altındadır.

Firmamız kendi akıllı cam filmi üretim teknolojisini ve formülasyonlarını geliştirmiş, patent alınması için başvurularını gerçekleştirmiştir. 

 

TETA akıllı cam filmi kalitelidir.

Firmamız kendi geliştirdiği teknolojilerle yeni nesil akıllı cam filmleri üretmektedir. Üretimde yüksek kaliteli hammaddeler kullanılır. Yüksek performans ve dayanım sağlayan ürünlerimizin kalitesi uluslar arası bağımsız akredite laboratuvarlarda test edilerek belgelenmiştir.

 

TETA Akıllı Cam Filmi çevrecidir.

Avrupa Birliği çevre otoriteleri tarafından uygulamaya konulan RoHS direktiflerine uygunluğu uluslar arası akredite laboratuvarlarda test edilerek belgelendirilmiştir.

 

Yüksek kalite standartları sunmaktayız.

Firmamız etkin bir kalite politikası yürütmektedir. Sahip olduğumuz ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 10002 sertifikaları üretim ve hizmet kalitemizin göstergesidir. 

 

Ürününüz garanti altındadır.

TETA Akıllı Cam® filmlerinin son kullanıcısına tam firma garantisi sağlanır. Ürünümüzle ilgili müşteri memnuniyeti firmamız için önceliklidir. Herhangi bir ürün arızası veya hata durumunda ürün değişimi ve yeniden kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 

Profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Tecrübeli kurulum ekiplerimiz ve bayilerimiz siparişlerinizi size ulaştırarak yerinde kurulum gerçekleştirmekte ve çalışır durumda teslim ederek siparişinizi tamamlamaktadır. Yetkilendirilen uygulama ekipleri, TETA Cam Teknolojisi bünyesinde gerçekleştirilen eğitimleri eksiksiz olarak tamamlamış ve firmamız tarafından sertifikalandırılmış uzmanlardır. Ürünün kullanımı ve kurulum sonrası hizmetler alanında da profesyonel destek alırsınız ve her türlü sorunuz karşısında firmamızın uzman personeline ulaşabilirsiniz.

 

TETA Akıllı Cam Filmi yaşam ortamlarınızı ve işinizi geliştirebilirsiniz

Akıllı cam filmlerimiz sundukları anahtarlanabilir yüksek kontrastlı opak/şeffaf geçiş ile cam yüzeylere eşsiz özellikler katmaktadır. Firmamızın akıllı cam filmi üretimi ve uygulaması konusunda sunduğumuz profesyonel hizmet ile ev ve ofisinizde multi-fonksiyonel alanlar elde edebilir, yaratıcılığınızı kullanarak yeni uygulamalar geliştirebilirsiniz.

 

Yerli ürün tercih etmek ekonomiye katkıdır.

Ülkemize katma değer sağlayacak bu ürünün, yerli olarak tercih ederek ile yurt dışına gidecek para akışını engelleyebilir ve ülkemize değer katabilirsiniz.

 

 

 

Hakkımızda

%100 Yerli Üretim

Türkiye’de ilk defa ticari PDLC (Polimer Disperse Sıvı Kristal) esaslı akıllı cam filmlerinin üretimini yapmaktayız. Kendi geliştirdiğimiz patentli üretim süreçleri ve malzeme formülleri ile, yüksek kalitede ürün üretmenin yanında, düşük maliyet avantajı ile ürün sunabilmekteyiz. 

Güncel Haberler

The Big 5 - Dubai

21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre, Dubai - BAE'de düzenlenecek olan The Big 5 International Building & Construction Show Fuarı'ndayız. Siz değerli konuklarımızın ziyaretini bekleriz. 

Duyurular

Genel Distribütörümüz

Türkiye genelinde dağıtım işlemlerimiz yetkili distribütör firmamız, ALDİS Cam Reklamcılık Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır

Bayilikler Veriyoruz.

Kısa bir süre için ve sınırlı sayıda Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir. Yetkili bayilik sayısı sınırlı olacaktır. Bayimiz olarak avantajlı ürün fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.