Hakkımızda

Hakkımızda

AR-GE fark yaratır.

TETA 2014 yılında uzman araştırmacılar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sıvı kristal cihazlar ve akıllı cam teknolojileri alanlarında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir. İnovatif teknolojileri geliştirmeye odaklanan TETA, camla ilgili algıyı tamamen değiştiren ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. TETA, seçkin akıllı cam ürünlerinin tercih sebebi olan kalitesini sürekli geliştirmeyi hedef edinen Ar-Ge faaliyetlerine borçludur.

Misyonumuz

"Doğa bilimleri ve akıllı cam teknolojisinin gücünü kullanarak enerji verimliliğini artırmak ve çevresel sürdürülebilirliği desteklemek için yenilikçi çözümler sunmak için yola çıktık. Müşterilerimiz için optimum çözümler geliştirmek ve hayatları daha sürdürülebilir kılmak için sürekli çaba gösteriyoruz."

Vizyonumuz

"TETA Akıllı Cam, sürdürülebilir bir dünya için yaşam alanlarınızda enerji verimliliğini önemser. Yeşil kalkınma politikasını benimseyerek müşterilerimize yenilikçi akıllı cam çözümlerini sunarken, çevremizi korumaya ve topluma değer katmaya devam edeceğiz."

Değerlerimiz

inovasyon

sürekli olarak teknoloji ve malzeme çözümleri geliştirmek ve sektörde öncü olmak için yenilikçi yaklaşımlar benimseriz

sürdürebilirlik

çevresel ve toplumsal etkileri minimize etmek amacıyla sürdürülebilir malzemeler ve üretim süreçleri kullanmak, enerji verimliliğini artırıyor ve atıkları azaltıyoruz

müşteri odaklılık

müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz

mükemmellik

en yüksek endüstri standardında çalışmaya odaklanmakta ve her çalışanı elinden gelenin en iyisini yapmaktan sorumlu tutmaktayız

dürüstlük ve güven

hiçbir şeyin itibarımızdan daha önemli olmadığına inanıyor ve müşterilerimize karşı açıklık politikası benimsiyoruz
FAALİYET ALANLARIMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

Teta Cam Teknolojileri olarak

PDLC filmlerin imalat ve pazarlanmasından satış sonrası hizmetlere kadar akıllı camlara dair her alanda son kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan faaliyetler sürdürüyoruz.

Ar-Ge ve </br>Kimya

Ar-Ge ve
Kimya

PDLC teknolojimizi geliştirmek ve filmlerin performansı üzerinde sürekli iyileştirme yapmak için sıvı kristal ve polimer teknolojileri alanında araştırma faaliyetleri yürütüyoruz.
PDLC Film İmalatı

PDLC Film İmalatı

Yüksek performanslı polimerde dağılmış sıvı kristal (PDLC) filmler imal ediyoruz. Kendinden yapışkanlı ve laminasyona uygun yapışkansız film seçenekleri sunuyoruz.
PDLC Film İşleme

PDLC Film İşleme

PDLC filmleri hassasiyetle şekillendirip uzun servis ömrünü garanti altına alacak, yüksek kaliteli elektrik kontaklarının hazırlıyoruz.
Lamine PDLC Cam İmalatı

Lamine PDLC Cam İmalatı

Uzun servis ömrü ve yüksek performans sergileyen lamine akıllı camlar imal ediyoruz. EVA ve PVB ara katmanları kullanarak PDLC filmleri camlar arasında lamine ediyoruz.
Test ve Kalite Kontrol

Test ve Kalite Kontrol

PDLC film ve akıllı camlarımızın performansını standart prosedürler uygulayarak ölçüyor ve raporluyoruz. Ürün takibi kalite politikamızın en kritik elamanıdır.
Projelendirme ve Kurulum

Projelendirme ve Kurulum

Akıllı cam ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü sunabilmek için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Projenizi hazırlıyor ve akıllı cam siteminizin sorunsuz teslimini gerçekleştiriyoruz.
Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler

Akıllı camlarınız için bakım ve onarım hizmetleri sağlıyoruz. Kalite politikamız gereği satış sonrası son kullanıcıların memnuniyetini ölçüyoruz.
Kurumsal Ar-Ge Hizmetleri

Kurumsal Ar-Ge Hizmetleri

Akıllı cam teknolojileri ve diğer alanlarda ileri teknoloji malzemeler temelli ürünler geliştirilmesini hedefleyen mühendislik ve AR-GE hizmetleri sağlıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürün ve hizmet kalitesi sorumluluğumuzdur.

Mükemmelliğe değer veriyoruz. Akıllı camların imalatında yüksek kalite ve saflıkta hammaddeleri kullanıyor ve imalat prosedürlerini sürekli takip altında tutuyoruz. Ürün takibi, imalat ve test standartların titizlikle uygulanması ve karşılaşılan teknik problemlere Ar-Ge odaklı çözüm ve iyileştirmelerle cevap verilmesi kalite anlayışımızdır. Yeni bilgileri keşfetmeyi ve becerilerini geliştirmeyi her zaman öncelikli değerlerinden biri olarak benimsenmiş bulunuyoruz. Bizim için projelerde karşılaşılan sorunlar hızlıca üstesinden gelinecek görevlerdir.